Android’in yeni güncellemesi Android Noughat final sürümü ile karşınızda.
Google’ın mobil işletim sistemi Android yeni nesil güncellemesine kısa süre içinde kavuşuyor. Daha önce kapalı kapılar ardında denenen Android Noughat nihayet final sürümüne kavuşuyor ve kullanıcıların indirilmesine sunuluyor.

Sizde Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 6P, Nexus 9, Nexus Player, Pixel C, General Mobile 4G (Android One) ya da Sony Xperia Z3 kullanıcısıysanız bu güncellemeyi MD5 dosyası olarak telefonunuza indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygun ROM’u indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Android Noughat Herkese Sunuldu mu?

Bu noktada şunu belirtmek gerekiyor. Android N henüz sadece test aşamasında ve Google telefonları ile uyumlu. Farklı bir model kullanıyorsanız da buraya tıklayarak Android BetaProgramına kayıt olabilir ve gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Yazar: admin

1980 Üsküdar'da gözlerimi açtığım hayatıma, Türkiye'de devam ediyorum. :) Edindiğim tecrübeler ve teknoloji'ye olan sevgim, beni yazmaya teşvik eden bir hal aldı. Bilgiye olan açlığım ise araştırmacı kişiliğimi öne çıkardı. huseyinerol.com adresi ise şimdiye kadar edindiğim ve edinecek olduğum bilgileri, sizlerle paylaşmam için iyi bir aracı. Yazılarımı sizlerle paylaşmaktan büyük bir keyif alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.