Samsung Exynos 7570 İşlemcisini Duyurdu
Samsung yaptığı son resmi tanıtım ile birlitke Samsung Exynos 7570 işlemcisini görücüye çıkardı.

Bugüne kadar mobil sektörde ek donanımlar üretimiyle’de popüler halde bulunan Samsung, yeni bir tanıtım daha gerçekleştirdi.
Samsung tarafından yapılan tanıtımda Samsung Exynos 7570 modelinin özellikleri paylaşılırken, mobil işlemciye yönelik geliştirilen bu donanım ile birlikte telefonlar için iyi bir seçenek de çıkartılmış oldu.

 

Radyo Özellikleri Mevcut
Samsung Exynos 7570 ile ilgili yapılan tanıtımlarda donanımın tüm radyo özelliklerine sahip olduğu ve hepsini bir arada barındırabildiği ifade edildi.
Üstelik yapılan geliştirme ile birlikte yeni donanım önceki versiyonlara göre daha hızlı ve daha ekonomik.

 

İhtiyacı Karşılayacak
Samsung Exynos 7570 ile ilgili Samsung, işlemci konusunda da iddiasını sürdürürken, yapılan açıklamalarda cihazın yeni telefonlarda uyumlu bir şekilde çalışabileceği ve aynı zamanda ince, ekonomik ve başarılı performansı ile birlikte kullanıcıları memnun edebileceği belirtildi.

 

4 Çekirdekli
Samsung Exynos 7570’de 4 çekirdek tercih eden Samsung, Cat.4 LTE, WiFi, Bluetooth, FM ve GNSS’i (GPS) gibi farklı bağlantı türlerini de tek bir donanımda toplamayı başarmış durumda.
Üstelik bu özellik bugüne kadar geliştirilen hiçbir Samsung Exynos işlemcide mevcut değil. Bu bakımdan özel ve ilk bir modeli çıkartan Samsung, aynı zamanda bir önceki modeline bile ciddi bir üstünlük kurmuş durumda. Yapılan açıklamalarda performans artışınınn yüzde 70’lere kadar çıktığı da ifade edildi.

 

 

Yazar: admin

1980 Üsküdar'da gözlerimi açtığım hayatıma, Türkiye'de devam ediyorum. :) Edindiğim tecrübeler ve teknoloji'ye olan sevgim, beni yazmaya teşvik eden bir hal aldı. Bilgiye olan açlığım ise araştırmacı kişiliğimi öne çıkardı. huseyinerol.com adresi ise şimdiye kadar edindiğim ve edinecek olduğum bilgileri, sizlerle paylaşmam için iyi bir aracı. Yazılarımı sizlerle paylaşmaktan büyük bir keyif alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.