Windows 10 Bilgisayar Adı Nasıl Değiştirilir?
Windows 10 kullanıcıları istediği zaman bilgisayar adını değiştirebilir. İşte Windows 10 bilgisayar adı değiştirme işlemleri.

Microsoft tarafından geliştirilen Windows 10, pek çok işlemin daha kolay bir şekilde yapılmasını sağlamakta. Kişiler Windows 10 ile birlikte bilgisayar adını belirlerken, daha sonra bu adın değiştirilmesinde de işletim sistemindeki seçenekler değerlendirilebilir.
Windows 10 adını değiştirmek isteyen kişiler rehberdeki adımları takip ederek kolay bir şekilde değişiklik yapabilir.
Windows 10 ad değişikliği için kişilerin öncelikli olarak ayarlar ekranına buradan da sistem bölümüne giriş yapması gerekiyor.

win-10ayarlar

Sistem bölümüne girildiğinde ise solda yer alan menü üzerinden hakkında seçeneği seçilmelidir.

win10-ayarlar

Açılan sayfanın sağ tarafında ise bilgisayarı yeniden adlandır seçeneğine tıklayarak adlandırma işlemlerine başlayabilirsiniz.

windows-10-pc-adi-degistirme-55-

Seçim yaptığınızda ekranda bilgi gireceğiniz alan açılacaktır. Buraya istediğiniz ismi girerek işlemleri tamamlayabilirsiniz.

 

 

Yazar: admin

1980 Üsküdar'da gözlerimi açtığım hayatıma, Türkiye'de devam ediyorum. :) Edindiğim tecrübeler ve teknoloji'ye olan sevgim, beni yazmaya teşvik eden bir hal aldı. Bilgiye olan açlığım ise araştırmacı kişiliğimi öne çıkardı. huseyinerol.com adresi ise şimdiye kadar edindiğim ve edinecek olduğum bilgileri, sizlerle paylaşmam için iyi bir aracı. Yazılarımı sizlerle paylaşmaktan büyük bir keyif alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.